با شرکت آداک مارین راحتی و آسودگی تعمیرات کانتینر را با بهترین قیمت ممکن تجربه کنید

شرکت آداک مارین تمامی خدمات شستشو و تعمیرات کانکس و کانتینر را در سراسر کشور با استفاده از بهترین متخصصان و به‌صورت کاملاً حرفه‌ای انجام داده و گارانتی نیز ارائه می‌نماید. ما تمامی خدمات تعمیر کانتینر و کانکس را ارائه کرده و حتی تعمیرات تخصصی کانتینرهای یخچالی، کانتینرهای نفتی، کانتینر مخزنی و … را با بهترین قیمت تعمیر و تضمین می‌نماییم. مزایای استفاده از خدمات تعمیر و شستشوی کانتینر و کانکس در شرکت آداک مارین به شرح زیر است:

سرویس و تعمیر تخصصی کانتینر و کانکس

همه سرویس‌کارهای شرکت آداک مارین درزمینهٔ خود آموزش‌های تخصصی دیده و گواهینامه دارند. در ضمن دارای سال‌ها تجربه درزمینهٔ ساخت و تعمیر نیز هستند.

شفافیت در خدمات و هزینه تعمیر کانتینر

شما می‌توانید قبل از درخواست، میزان قیمت تعمیرات را بدانید و همچنین کارشناسان ما قیمت حدودی نیز اعلام مینمایند.

تضمین خدمات تعمیر کانتینر و کانکس

تمامی قطعات استفاده‌شده و تعمیر شده در کانتینر بسته به نوع قطعه و نوع فعالیت ، میزان تعمیرات در مدت‌زمانی معنی تضمین می‌شود.

مشاوره و پشتیبانی تلفنی برای تعمیر کانکس و کانتینر

قبل از انجام کار تعمیرات ، امکان مشاوره تلفنی و حضوری وجود داشته و می‌توانید از این خدمات بهره لازم را به بهترین نحوه ببرید.

خدمات ارائه‌شده توسط شرکت آداک مارین درزمینهٔ تعمیر کانکس و کانتینر

کنترل میزان مقاومت کانتینر

بررسی میزان زنگ زدگی کانتینر و کانکس

بررسی وضعیت اتصالات

اورهال کانتینر و کانکس

تعمیر تخصصی کانتینر های یخچالی

بررسی وضعیت پایداری در برابر تنش

کنترل کیفیت مخازن حمل بار و تعمیر اساسی کانتینر های مخزنی

شستشو و گند زدایی حرفه ای کانتینر

کنترل تحمل کف کانتینر و تعمیر آن

خدمات تخصصی صاف کاری برای کانتینر

افزایش استحکام و نو سازی کانتینر

رنگ آمیزی تخصصی و ضد خوردنگی در قسمت تعمیرات کانتینر و کانکس

باز طراحی و تغییر کاربری کانتینر و کانکس با توجه به نیاز مشتریان

شرکت شرکت آداک مارین با دارا بودن کادر تخصصی تعمیرات ایزوتانک و کانتینر با امکان صدور مدرک بین المللی IICL قادر به کارشناسی خسارت و انجام تعمیرات انواع کانتینر ها می‌باشد. این پایانه با استفاده از دانش و استاندارد های روز در زمینه تعمیر و خسارات کانتینر با بهترین کیفیت و در کوتاه ترین زمان انواع کانتینر هایDry Van, Open Top, Refrigerator Container, Flat Rack, Iso Tank, و غیره را مورد شستشو و تعمیر قرار می دهد.

ارایه مشاوره تعمیر و خسارت توسط کارشناسان ، برآورد هزینه کانتینرها و ایزو تانک های تعمیری، بارگذاری آنلاین تصاویر برای خطوط کشتیرانی در برنامه نرم افزاری شرکت و یا در حال تعمیر در کارگاه خسارت، اطلاع رسانی و هماهنگی همزمان با مالک کانتینر، انتقال و جابجایی کانتینر خسارتی از دپو به کارگاه تعمیرات توسط کشنده های شرکت شرکت آداک مارین از جمله خدمات دیگر واحد خسارت است.